ADVERTORIAL

הרופאים נדהמים: מוצר מהפכני להרזיה פסיבית

| | יוסף סרלין

נדיר שהמומחים מסכימים על משהו: לא ניתן להתעלם מההצלחה של האביזר הזה, שהפך
להיט בשוק האמריקני.
מהדק “Corbi“, שפותח בארה”ב, זוכה להצלחה ענקית בקרב אנשים שהתעייפו מדיאטות
בשני עברי האוקיינוס! הרעיון של מהדקים (“קליפסים”) ייחודיים להרזייה הוא פשוט
וגאוני באותה מידה.

מהדק (“קליפס”) שהופך את הירידה במשקל למשימה
פשוטה:

מאחורי המוצר החדשני הזה עומדים חוקרים אמריקניים ידועי שם, שחקרו את נושא ההרזיה מנקודת מבט הוליסטית. המחקרים הובילו אותם לפיתוח אביזר פשוט המוצמד ליד, והופך את הירידה במשקל למשימה קלה ופשוטה.

שריפת שומנים אפילו בזמן השינה!

התוצאה משמשת השראה למומחים ברחבי העולם: אלפי משתמשים נהנים מתוצאות מרשימות ביותר של ירידה במשקל בעזרת אביזר קטן המוצמד לידם. רבים מצליחים לחזור לג’ינס האהוב שנזנח בארון, ומקבלים מחמאות על המראה הצעיר, החטוב והרענן שלהם!

מה שהכי מפתיע את המומחים הוא העובדה שהמהדק משפיע ועובד אפילו בזמן השינה.

ידוענים וכוכבים משתמשים במהדק!

בטח גם אתם שאלתם את עצמכם לא פעם איך המפורסמים מצליחים לרדת במשקל במהירות וללא מאמץ מיוחד. למרות שהם עשירים מספיק כדי להוציא סכומי עתק על מאמנים אישיים, הם עדיין מעדיפים להשתמש במהדק “Corbi”, שמביא אותם להישגים מרשימים בקלות ובמהירות.

מהדק “Corbi” הוא הסוד הקטן של ידוענים רבים לשמירה על הגזרה ועל מראה צעיר ורענן.

כיצד עובד מהדק “Corbi“?

הצלחת המהדק נובעת משלושה גורמים:

1. השיטה מבוססת על הרפואה הנפאלית המסורתית. העצבים כולם מקושרים זה לזה ולכן, גירוי של נקודה מסוימת משפיע על שאר אברי הגוף.
2. הרפואה הנפאלית המסורתית מייחסת חשיבות גדולה לנקודות לחץ (בדומה לאקופונקטורה). מדענים גילו אילו מהנקודות אחראיות לשריפת השומנים בגוף. הפעלת לחץ על שתי נקודות בכף היד ובגב כף היד מפעילה את הגירוי העצבי הדרוש לשריפת שומנים בחלקי הגוף השונים.
3. כך פועל המהדק, שהפך לפתרון ממשי לבעיית עודף המשקל: כל מה שעליכם לעשות הוא להצמיד את המהדק לכף היד. ההשפעה תתחיל מיד. המעיים ומערכת הלימפה יקבלו את הגירוי הנחוץ, לא רק עבור שריפת שומנים אלא גם לשיפור וייעול תהליך העיכול, וכן ניקוי רעלים. המהדק למעשה נותן לגוף את הפקודה להילחם בקילוגרמים העודפים!

הרופאים מתלהבים: “Corbi” חוסך אלפי דולרים!

מומחי הבריאות מגלים התלהבות רבה מהמוצר, שיעילותו מוכחת בבירור. אולם בנוסף ליעילותו, הוא גם מהווה אלטרנטיבה זולה, לא פולשנית ובעלת השפעה ממושכת לכל השיטות וטיפולי ההרזייה היקרים והמסובכים.

במקום להשקיע אלפי שקלים בטיפולים רפואיים ובדיאטות, ניתן פשוט לרכוש את המהדק ולהתחיל לרדת במשקל.

רוגע נפשי: המשתמשים במהדק “Corbi” מאושרים יותר, חטובים יותר והרבה פחות לחוצים.

קל להבין מדוע זה כך: מחקרים הוכיחו כי עודף משקל אינו רק בעיה אסתטית. הוא גם משפיע לרעה על תחושות הסיפוק האישי, היצרנות והחיוניות.  כמו כן, אנשים שמצליחים לרדת במשקל מבלי להתיש את עצמם הם בריאים יותר וחשים סיפוק רב.

הרבה יותר מסתם מהדק

הביקורת היחידה שהיתה למשתמשים במהדק נגעה למחיר, שהוא יחסית גבוה עבור מוצר מסוג זה.  אולם רבים מהרוכשים לא מודעים לעובדה ש”Corbi” הוא לא סתם מהדק יד, אלא ממש מוצר בריאותי. גודלו ואורכו של המהדק תוכננו כך שללא קשר לגודל היד, המהדק תמיד יפעיל לחץ על הנקודות הנכונות. החומרים ונוחות השימוש גם הם נחקרו לעומק. המהדק כלל לא מורגש בחיי היום יום, אך בזכות החיישנים שלו הוא ממשיך להפעיל את הלחץ הדרוש ליצירת הגירוי המבוקש.

היצרן מציע תקופת ניסיון של 30 יום שבסיומה יוחזר הכסף לרוכשים שיבחרו שלא להמשיך להשתמש במוצר, מה שזוכה לתגובות חיוביות הן בקרב הרוכשים והן בקרב המומחים.

המהדק מתאים לנשים ולגברים כאחד. הוא מגיע במידה אחידה המיועדת להפעיל את הלחץ הנדרש בנקודות הרפלקסולוגיות הנכונות. המהדק קל לשימוש בין האגודל לאצבע המורה, והוא יוצר את הגירוי בעת והעונה אחת בשני מוקדים בכף היד. המהדק צמוד לכף היד ולא נופל ממנה, ואינו גורם לכאב או אי נוחות גם אחרי שעות רבות של שימוש.

עד סוף השבוע הנוכחי מציע היצרן הנחה של 40% ללקוחות חדשים. אולם קחו בחשבון שהמוצר נמכר במהירות, והמלאי אוזל. אם אתם מעוניינים לנסות את מהדק “Corbi” במחיר 104,99₪ (לאחר הנחה של 40%) ולקבל אותו לתקופת ניסיון של 30 יום, אל תחכו!

בעבר, כשיצאתי לטיול עם הכלב שלי כאבו לי הברכיים בגלל עודף המשקל שסבלתי ממנו. עם מהדק “Corbi” השלתי 21 ק”ג בתוך זמן קצר!

הארי ס⭐⭐⭐⭐⭐

בתי נתנה לי את מהדק “Corbi” כמתנת יום הולדת. מאז, הצלחתי לרדת 36 ק”ג, וזאת מבלי להרעיב ולענות את עצמי!

איזבלה נ⭐⭐⭐⭐⭐

המהדקים מאד נוחים לשימוש, והתוצאות מדהימות! כל מי שמעוניין לרדת במשקל חייב לנסות אותם.

דניאל ט ⭐⭐⭐⭐⭐

הנחה בלעדית על קורביקוס – 50% הנחה!

המידע הכלול באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי פרטני, לטיפולים ולבדיקות מקצועיות. הנאמר באתר לא נבדק על ידי משרד הבריאות. מוצר זה אינו מיועד לאיתור, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלות כלשהן.