ADVERTORIAL

הכאבים בכפות הרגליים מציקים לכם?  גרבי הלחץ המהפכניות ירגיעו את הכאבים הנוירופתיים בתוך דקות.

| | יוסף סרלין

יותר ממאה מיליון אמריקנים סובלים מכאבים נוירופתיים בכפות הרגליים ומשקיעים ממון רב בטיפולים יקרים ובניתוחים. כעת נמצא פתרון מהפכני שיקל על כל הסובלים מכאבים אלו.

כאבים נוירופתיים הם עינוי של ממש, והם מחמירים עם הגיל. אם אתם מבלים שעות רבות על הרגליים, או אם עברתם את גיל 45, אתם בטח מבינים על מה מדובר.

ודאי כבר ניסיתם המון שיטות שלא באמת עזרו להקל על הכאב.

החדשות הטובות הן: ישנו פיתרון מהיר ולא יקר, שיקל על הכאבים בכפות הרגליים!

מדובר בסטארט-אפ אמריקאי בשם Carafy: “גרבי לחץ” שמשנים את הדרך שבה אנשים מתמודדים עם כאבים באצבעות הרגליים, העקבים וכדור כף הרגל.

התחילו לזוז בקלילות בלי כאבים בכפות הרגליים!

הגרביים של NeuroTech סוף סוף נותנים תקווה אמיתית לכל מי שסובל מכאבים בכף הרגל.

אם אתם מתמודדים עם עקבים כואבים, תחושת נימול בעת הליכה, ריצה או עמידה על הרגליים, או כל תחושת אי נוחות אחרת בכפות הרגליים- האש-סוקס יוכלו לעזור.

טכנולוגיית “אזורי הלחץ”:

הסוד של המוצר הנהדר הזה פשוט כמו שהוא גאוני:

הגרביים הייחודיות האלו תומכות בכף הרגל והן מעוצבות כך שיפעילו לחץ על חמישה אזורים קריטיים. פעולה זו מאפשרת הרמה, מתיחה וייצוב בעת ובעונה אחת.

קבל את שלך עכשיו!

הגרביים מפעילות לחץ עדין על העקבים, קשת כף הרגל, הבהונות, הקרסוליים ועל הרקמה הרכה של כף הרגל (“פלנטר פציה”). פעולה זו עשויה לשפר משמעותית את זרימת הדם באזור, וכך לסייע בהגעת חומרים מזינים ודם מחומצן לרגליים ולכפות הרגליים.

גם בעת מנוחה ממושכת, הגרביים הללו משפרות את זרימת הדם ועוזרות להקל על כאבים ועל תחושות עייפות ונפיחות. אפקט הלחץ העדין מעסה את השרירים בקרסול עם כל צעד במהלך כל היום. התוצאה היא הקלה משמעותית ושיפור ההרגשה הכללית.

הגרביים שהן הסוד המועדף על מומחי כף הרגל

“כאבים כרוניים בכפות הרגליים עלולים ללוות אתכם לאורך כל החיים.
מחקרים מראים ששימוש בגרבי לחץ עשוי להפחית את הכאבים, להמריץ את זרימת הדם ואף עשויים לשפר מצב של נפיחויות”.

גראת וובסט, מומחה כף רגל.

“כאחד מאנשי המקצוע בצוות היועצים האורטופדיים של נוירוטק, אני משתמש בגרביים של נוירוטק עבור המטופלים שלי כבר למעלה מ-5 שנים ויכול להעיד שהם מציעים את הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים עם כפות רגליים רגישות”.

ולפי Wobst, Neurotech על ידי דחיסה של 5 אזורים בבת אחת מאפשרת לך ללכת שוב ללא כאבים בכף הרגל.

“המטופלים שלי אוהבים אותם, ולמעשה, אני משתמש בהם מדי יום בעצמי. הדבר הטוב הוא שהם דיסקרטיים לחלוטין וניתן ללבוש אותם כל יום כמו גרב רגילה. בשביל זה נועד המחקר הרפואי המודרני, ליצור מוצר שנראה פשוט להפליא, אבל גם יעיל להפליא”.

למעלה מ-18,000 מעריצים השאירו ביקורות נלהבות על גרביים של Neurotech.

“לאחר יומיים של שימוש במוצר, הופחת הכאב המציק בעקבים ונעלמו תחושת הנפיחות וה”פעימות” בקרסוליים. אפילו כאבי השוקיים שמהם סבלתי נפסקו. ומה שממש הפתיע אותי היתה העובדה שגם כאשר אני לא גורבת את הגרביים, התחושה בכפות הרגליים  הרבה יותר טובה.”

ג’ורג’יה ל.

“אני סובל מעודף משקל ומסוכרת, ויש לי גם בעיות כרוניות בזרימת הדם בכפות הרגליים. האנדוקרינולוג המליץ לי לצעוד, אבל כבר ביום הראשון התחלתי לחוש כאבים חזקים בעקבים. למרבה המזל, המליץ לי מומחה כף הרגל לנסות את גרבי הלחץ הללו. כבר לאחר שלושה ימים של שימוש בגרביים יכולתי לחזור לצעוד. עדיין כואב לי לעתים, אבל השיפור הוא מאד משמעותי וההקלה ממש מורגשת”.

פיטר ד.

“קנינו את הגרביים כדי להקל על כאבים שנגרמו בגלל פעילות מאומצת עם מגפי עבודה במהלך היום. ההקלה היתה כמעט מיידית. אמנם הכאב לא נעלם לגמרי, אבל  השיפור הוא מאד משמעותי.”

מרתה פ.

איך אני יכול לקנות גרביים של Neurotech?

עכשיו, אחרי שלמדתם שיש דרך להפחית ולהקל על הכאבים בכפות הרגליים, פשוט מלאו אחר ההוראות הבאות:

1. הזמינו גרביים של Neurotech בחנות המקוונת הרשמית כאן
2. כעת תוכלו לעסוק בכל פעילות בקלות וללא כאב!

קנה עכשיו את טלאי הרגל של Neurotech עם 50% הנחה!

המידע הכלול באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי פרטני, לטיפולים ולבדיקות מקצועיות. הנאמר באתר לא נבדק על ידי משרד הבריאות. מוצר זה אינו מיועד לאיתור, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלות כלשהן.